Нова українська школа

Перші кроки впровадження

Нової української школи

З вересня 2018 року всі першокласники країни почали навчатися  за новим Державним стандартом початкової школи. Це важливий етап реформування загальної середньої освіти.

Районна державна адміністрація в особі голови РДА Нагайченка С.В. підтримує інновації, які впроваджуються в освітній простір Дніпропетровщини. Сучасну школу неможливо уявити без комп’ютерної техніки та нових технологій і завдяки активного сприяння Криворізької райдержадміністрації  для нашого закладу протягом вересня-жовтня надійшли  8 ноутбуків для активної роботи в навчальному процесі,  5 інтерактивних дошок.

Учні 1 класу Лозуватської філії №2- НВК одні з перших у районі відчули піклування Криворізької районної державної адміністрації та управління освіти, адже мають змогу навчатися у затишному класі, де розташовані сучасні мобільні парти та стільці, відкриті шафи, зручні пуфи для відпочинку, різнокольоровий килимок-пазл для проведення ранкових зустрічей, конструктор LEGO «6 цеглинок». Це  дало можливість організувати освітнє середовище таким чином, щоб дитина почувала себе у класі затишно та безпечно. Кожен куточок класу розповідає про дітей, які там навчаються, про їхні захоплення та досягнення. Це і «Творча майстерня»,  де розташовані перші роботи учнів, і «Класна сім'я», і «Зона відкриттів», яка включає в себе мистецькі матеріали, настільні ігри, пазли, цікаві книги, журнали. Є також «Зона спільноти», в якій діти обговорюють, що було вивчено за день, знайомляться з новим, ставлять запитання, дають відповіді, а також для рефлексії. Для першокласників закладу створені такі умови, де кожному учневі комфортно навчатися і спілкуватися, здобувати нові життєві навички.

Вчителю 1 класу в допомогу надійшов дидактично-методичний кейс «SMARTKIDS» - сучасний помічник для контструювання уроків.  Це і готові мультимедійні матеріали, тисячі інтерактивних завдань в ігровій форміз математики та української мови,  понад 3 000 яскравих малюнків, велика кількість корисних інструментів для проведення різноманітних активностей, які так люблять діти.

В п’яти  класах школи  встановлено сучасне комп’ютерне обладнання: інтерактивні дошки, проектори та ноутбуки, яке забезпечує більш якісне, цікаве та інтерактивне проведення уроку.

Інтерактивна дошка – це візуальний ресурс, який допомагає нашим вчителям зробити уроки живими і привабливими, піднести учням інформацію в широкому діапазоні засобів візуалізації (таблиці, карти, схеми, фото і відео). Це жива взаємодія вчителя і учнів, управління процесом обміну інформацією між ними , що дає можливість  розвивати у дітей  здатність критично мислити, висловлювати думку, логічно обґрунтовувати позицію, виявляти ініціативу, творити, вирішувати проблеми, приймати рішення, розкриває потенціал кожного  учня. Учні мають можливість  швидше сприймати інформацію, виконувати спільну роботу.

Тісна співпраця районної влади з навчальними закладами є міцним підґрунтям реалізації основних засад реформування освітньої галузі району, впровадження інноваційних проектів, формування нової генерації педагогів, які будуть «агентами змін» в Новій українській школі.ня.

Каталог курсів

Physics
Фізика. Сила пружності.
Анісімова Світлана Анатоліївна
Безкоштовний

Курс дистанційного навчання з теми "Сили пружності". Фізика 8 клас

Lection number Лекцій (1)
Tasks number Завдань (0)

Miscellaneous
11 клас. Фізика. Історія вивчення атома.
Анісімова Світлана Анатоліївна
Безкоштовний

Матеріали для самоосвіти. Історія вивчення атома. Ядерна модель атома. Квантові постулати Н.Бора. випромінювання та поглинання світла атомами. Атомні й молекулярні спектри. Спектральний аналіз та його застосування

Lection number Лекцій (1)