ПРИНЦИПИ САМОВРЯДУВАННЯ

1.Самостійність („ не за підказкою і рішенням вчителя ” ; „ максимальне довір`я з боку адміністрації і висока самосвідомість учнів ”).
2.Ініціативність („ сміливість і наполегливість у всьому ”; „ розвиток ініціативи, - щоб не було байдуже ”).
3.Рівноправність(„ самоврядуванням мають займатися всі учні, а не лише активісти ” ; „ самоврядування має бути масовим ”).
4.Принциповість і відповідальність („ підвищити  відповідальність   за    все,  щовідбувається  в колективі, бути принципово  відповідальним  не лише  стосовно  загальних речей, а й коли це стосується когось особисто ” ).
5.Демократія і гласність, відвертість( „ керувати  самоврядуванням  мають  авторитетні  особи ”демократизація всіх аспектів шкільного життя, повага до думки кожного”).