ДНЗ "Сонечко"

Ми відкрились!!!

Дошкільна освіта є першою сходинкою до здобуття якісних знань, фундаментом, на якому будується вся система освіти

19 груд. 2018
19 грудня 2018 року у жителів першого та другого кварталів села Лозуватка Криворізького району було подвійне свято – День Святого Миколая та відкриття дошкільного відділення «Сонечко» Лозуватської філії №2 ОКНЗ Лозуватська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Т. Г. Шевченка.

Очікувана подія стала справжнім святом для дітвори та їх батьків. Завдяки злагодженій роботі різних гілок влади: районної державної адміністрації , сільської ради, депутатського корпусу на облаштування садочку виділено та освоєно  коштів на суму більш ніж на 500 тисяч  гривень. Нині заклад має енергозберігаючі вікна,нову сантехніку,новеньке обладнання та меблі. Сьогодні тут забезпечено комфортні умови для виховання та навчання сорока дітей.

Різнокольорові повітряні кульки, весела музика, схвильовані батьки, почесні гості і подарунки – все говорило про те, наскільки важливе відкриття дошкільного відділення для жителів села.

Розділити радість та привітати  з чудовою подією завітали  голова Криворізької  райдержадміністрації Сергій Вікторович Нагайченко, перший заступник голови Криворізької райдержадміністрації Світлана Леонідівна Сінєльнік, Лозуватський сільський голова Віктор Якович Арєф`єв,  начальник управління освіти, культури, молоді та спорту Криворізької райдержадміністрації Ніна Юріївна Харчук.

Зі словами привітання виступив  голова Криворізької  райдержадміністрації Сергій Вікторович Нагайченко , який зазначив, що всі довго чекали на цю подію, адже кожен з батьків мріє про достойне майбутнє своїх дітей. Від тієї підготовки, яку дошкільнята отримають зараз, в значній мірі залежить те, з якими знаннями вони прийдуть до школи та якими фахівцями стануть у майбутньому. А яке ж свято без подарунків? Сергій Вікторович вручив подарунки: ігрові набори, конструктори, м`ячі,ляльки для поповнення ігрових кімнат закладу.

З  теплими та щирими словами, з подарунками  до присутніх звернувся сільський голова Віктор Якович Арєф`єв.

Всі гості свята побажали тепла і затишку в дитячому закладі, успіхів і перших перемог у здобутті освіти малечі, адже діти – це наше майбутнє.

По-дитячому просто   свою подяку висловили вихованці закладу. Вони розказували вірші, співали та танцювали.

Батьки задоволені, а в дитячих очах не згасає іскринка щастя, адже вони отримали свій «дім радості», де будуть навчатись, виховуватись  і успішно готуватись до навчання у школі.

Наша малеча

Вітальні для батьків!
Зручні роздягальні для діток!
Затишні спальні для відпочинку!